KVKK metnini okudum ve kabul ediyorum.
  • Formu GizleFormu Göster

    D-Marina Alanya

    KVKK metnini okudum ve kabul ediyorum.

D-Marina Alanya Alanyanın en prestijli elit, kaliteli ve ferah bir Yaşam alanı sizin için hazırlanıyor..

Bir Emre Gökdemir projesi olan D-MARİNA,  Alanya’nın tam kalbinde, yeşil ve mavinin harmanlandığı, pırıl pırıl denizi ve tertemiz plajlarıyla Akdenizin incisi Okurcalar’da seçkin sahiplerini bekliyor. 

Antalya-Mersin karayolu üzerinde yer alan D-MARİNA projemiz, deniz kıyısına sadece 50 mt. Uzaklıkta,  Beş yıldızlı otelleri, eğlence mekanları, bakir plajları, su sporları ve çeşitli deniz aktivitelerinin yanında, Roma, Bizans ve Osmanlı dönemi tarihi eser ve ören yerleri ile doğa, deniz ve tarih turizminin en revaçta olduğu Alanya-Okurcalar beldesinde yükselmektedir.

D-MARİNA projemizin inşa edilmekte olduğu Alanya-Okurcalar beldesi, Alanya ilçesine sadece 28 km. uzaklıkta yer almaktadır. 

Okurcalar, yıl boyu sıcak ve ılıman iklimi, Uluslararası Antalya havalimanı ve Gazipaşa havaalanına yakınlığı ile yıl boyunca birçok festivale, kültür ve spor organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. 

2+1 normal ve 2+1 dubleks, 100 m² net yaşam alanına sahip 36 lüks residence ve 2 ticari mahalden oluşan D-MARİNA projemiz,  3139  metrekare arsa üzerine 4’er katlı 2 blok halinde 

lansmana özel fiyat avantajları ile  bu muhteşem projede sizlerde yerinizi ayırtın.

MODERN SİTE

36 ADET DAİRE

2 ADET MAĞAZA

DENİZ MANZARASI